Leden 2012

Fitspo :)

31. ledna 2012 v 13:55 | Ess |  InspirationÚžasný video :)
Holky, nezvdávejte to a držte se. Když to budem hodně chtít, dokážem to. Je to jen na nás ;)

Jídelníček 30.1.

30. ledna 2012 v 18:39 | Ess |  Food
Snídaně: tmavý toust. chléb +plátek sýra a šunky
Svačina: banán
Oběd: filé +brambory
Svačina: 1/2 papriky +plátek toust. chleba +65 g cottage
Večeře: 1 fitnes bagetka +2 plátky sýra +1/2 papriky

Tak co, jak jste se dneska měly? Já až na tu nechutnou kosu jak venku tak ve škole docela dobře :) No, uvidíme co budu říkat po zítřejším vysvědčení :D
Jídelníček se mi dneska celkem líbí.. akorát mě štve ta velká odpolední svačina, ale měli jsme hodně dlouhou školu a já si na odpoledne vzala jen tu papriku a když jsem přišla domů, měla jsem nehoráznej hlad, do večeře bych to určitě nevydržela.
Ale jsem ráda že jsem si dala jen tohle a nepřejedla jsem se. Bez přejídání jsem to teď zvládla už několik dní za sebou, doufám, že se budu dál držet :)

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lyjc4jeHle1qhxjbxo1_400.gif

Jídelníček 29.1.

29. ledna 2012 v 18:51 | Ess |  Food
Snídaně: 2 grahamové plátky +třešňová marmeláda
Svačina: jablko
Oběd: míchaná vejce s kuř. šunkou +kaiserka
Svačina: mrkev
Večeře: 1 fitnes bagetka +1 rajče +plátek nízkotuč. sýra

Tekutiny: čaj, voda, poděbradka ( =cca 2,3 l)

Fashion insp. - lime and yellow

29. ledna 2012 v 9:54 | Ess |  Fashion
Když jsem byla malá, milovala jsem žlutou barvu! V poslední době mě ale takovéhle veselé zářivé barvy nějak přestaly oslovovat a většinu mého šatníku zaujala černá, bílá a šedá. Ale myslím že je načase to změnit! :) I nadcházející módní sezona jasné barvy nadšeně vítá.. Tak proč ne?

Takovou bych moc chtěla! je nádherná!
Jídelníček 28.1.

28. ledna 2012 v 18:15 | Ess |  Food
Snídaně: clzr. kaiserka +strouhaná mrkev +okurek
Svačina: 1/2 červeného grepu
Oběd: trocha guláše +plátek chleba
Svačina: 1/2 grepu +kiwi
Večeře: 2 grahamové plátky +cottage +okurek

Tekutiny: ovocný čaj, magnesia, mléko = cca 2 litry


An apple a day, keeps doctor away..

27. ledna 2012 v 19:02 | Ess |  Food
Jablka - snad nejběžněji konzumované a také pěstované ovoce u nás. Hodí se skvěle jako lehká svačinka, dají se přidávat do ovocných salátů, ovesných kaší a pousty dalších jídel. Nejen že skvěle chutnají, dají se vzít všude s sebou, ale mají také spostu výhod pro zdraví.

Nejvíce vitamínů a živin nám poskytují syrová jablka. Jsou skvělou stravou při hubnutí, jelikož nám snižují hladinu cukru v krvi a cítíme se po nich plní, tudíž nemusíme hned sahat po nějakém dalším jídlu :)
Antioxidanty v jablcích také snižují riziko vzniku rakoviny (především rakoviny plic), zabraňují vzniku astmatu a obsahují hodně vlákniny, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu.
Staré anglické příslovoví říká: An apple a day, keeps the doctor away. Něco na tom bude :D I když, tohle rozhodně platí prakticky pro veškeré ovoce i zeleninu ;)

Moje oblíbená cvičení z YouTube

27. ledna 2012 v 16:52 | Ess |  Exercise
- samozřejmě, tohle tu nemůže chybět, kdo by neznal úžasně vypracovanou češku Zuzanu a její zabijácké workouty? :D V poslední době vás ale cvičením provází nová cvičitelka - Lisa. Jediné co mi na BodyRocku vadí, je že často používají speciální náčiní, která ne každý má/může mít doma :) Jinak ale skvělé workouty, které vás naprosto oddělají :D- můj další oblíbený kanál, spoelčně s cvičitelkou Cassey si hezky dáte do těla. Ves svých cvičeních kombinuje prvky pilates s běžnými posilovacími cviky. Na jejím kanálu taky najdete spoustu videí o zdravém životním stylu. Doporučuju!


- další skvělý kanál, cvičitelka Beckey se každý týden zaměřuje na určitou část těla, některé cviky jsou opravdu zajímavé a neokoukané a taky vám dají pořádně zabrat ;)


- na tomto kanálu najdete dobré workouty (klasická posilování, i venkovní workouty), taky nějaké tipy pro zdravý životní styl a recepty na zdravé jídlo :)